787-272-533
/
biuro@sky-poz.pl

Outsourcing BHP

Kwestie bezpieczeństwa oraz higieny pracy reguluje polskie prawo – w tym również Kodeks Pracy. Nieprzestrzeganie ogólnie przyjętych wymogów BHP grozi otrzymaniem sankcji finansowych. Chcąc zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, warto zainwestować w outsourcing zewnętrzny prowadzony przez naszą firmę.

Outsourcing bhp w Naszym wykonaniu oznacza, że przejmujemy od klienta całokształt obowiązków związanych z kwestiami bezpieczeństwa i higieny pracy (fakultatywnie także ochrony przeciwpożarowej) w przedsiębiorstwie. Następnie wykwalifikowana i doświadczona kadra dostosowuje i dba o poprawność i terminowość przepisów BHP w Państwa formie.

Oferujemy:

 • doradztwo związane z dostosowaniem obowiązujących w przedsiębiorstwie rozwiązań do aktualnych przepisów w celu podwyższenia efektywności i ewentualnej redukcji kosztów.
 • przeprowadzamy regularne kontrole wszystkich stanowisk pracy i budynków należących do naszych klientów.
 • na życzenie klienta prowadzimy dokumentacje bhp Waszego przedsiębiorstwa
 • przeprowadzamy szkolenia nowych pracowników i dbamy o szkolenie okresowe pozostałych zatrudnionych w Państwa firmie

Prawidłowy outsourcing bhp polega również na dbałości o najdrobniejsze detale. Zwracamy szczególną uwagę na ochronę przeciwpożarową budynków i odpowiednie ich oznakowanie. Outsourcing bhp obejmuje ponadto przeprowadzanie wstępnych i okresowych szkoleń pracowników z zakresu bhp oraz ochrony przeciwpożarowej, co jest obowiązkiem pracodawcy, mocno sankcjonowanym prawnie.

Współpraca z nami to gwarancja, że odbędą się one w myśl najbardziej aktualnych przepisów i terminowo.

FAQ - pytania i odpowiedzi

  Formularz kontaktowy  Sky-Poż Robert Grabowicz

  Kalenice 77, 99-420 Łyszkowice
  SERWIS: ul. Strykowska 82 91-604 Łódź

  Tel. 787-272-533

  biuro@sky-poz.pl

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Sky-Poż Robert Grabowicz. Przeczytaj Politykę prywatności i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.