787-272-533
/
biuro@sky-poz.pl

Projekt i montaż oddymiania

Firma Sky-Poż oferuje wykonanie profesjonalnego projektu oraz fachowy montaż urządzeń odyiających klatki schodowe. Montaż przeprowadzony przez specjalistów z Naszej Firmy to gwarancja niezawodnego funkcjonowania instalacji PPOŻ, a co za tym idzie, najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej.

p

SYSTEM ODDYMIANIA – PROJEKT, MONTAŻ, SERWIS

Możemy wykonać dla Państwa:

 • projekt systemu oddymiania uzgodniony z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych,
 • dostarczyć niezbędną automatykę sterującą z pozostałymi elementami systemu oddymiania: centralę oddymiania, przyciski oddymiania, czujki, okna oddymiające lub klapy dymowe,
 • zainstalujemy i uruchomimy system,
 • dostarczymy niezbędną dokumentację wraz z protokołami odbiorczymi,

Urządzenia oddymiające wraz urządzeniami zapewniającymi dopływ powietrza wchodzą w skład systemów wentylacji pożarowej. Zadaniem tych systemów jest usuwanie dymu i ciepła wytwarzanego podczas pożaru w celu poprawy bezpieczeństwa ewakuacji. Dotyczy to: ochrony dróg ewakuacyjnych (widoczność, toksyczność), – ochrony konstrukcji budowlanych (wysoka temperatura), – bezpieczeństwa ratowników.

Montujemy sprzęt produkowany przez wiodących producentów, posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia. Projektujemy w oparciu o PN, wytyczne SITP oraz zalecenia producentów.

Po zakończeniu montażu i dokonaniu prób oraz testów działania system oddymiania należy poddawać przeglądom i konserwacjom zgodnie z zasadami i w sposób określony w Polskich Normach dotyczących urządzeń przeciwpożarowych, dokumentacji techniczno-ruchowej oraz instrukcjach obsługi opracowanych przez producentów.

Przykładowy koszt wykonania na klatce schodowej do 3 pięter (projekt+montaż+materiały)

Około 8 000 PLN

Koszt wykonania projektu oddymiania

od 1500 PLN
FAQ - pytania i odpowiedzi

  Formularz kontaktowy  Sky-Poż Robert Grabowicz

  Kalenice 77, 99-420 Łyszkowice
  SERWIS: ul. Strykowska 82 91-604 Łódź

  Tel. 787-272-533

  biuro@sky-poz.pl

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Sky-Poż Robert Grabowicz. Przeczytaj Politykę prywatności i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.