787-272-533
/
biuro@sky-poz.pl

Przeglądy PPOŻ. - Warszawa, Łódź

Przeglądy przeciwpożarowe

Przeglądy przeciwpożarowe w Łodzi i Warszawie, które znajdują się w zakresie wykonywanych przez nas usług obejmują odpowiednią konserwację, montaż, naprawę oraz przegląd takich urządzeń gaśniczych, gaśnice, hydranty czy też systemy sygnalizacji pożaru i klapy oddymiające.

Istotą regularnego przeglądu ppoż jest kontrola sprzętu oraz ewentualna naprawa go. Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy to także dbanie o dobrze działające urządzenia ppoż, które odpowiednio zakonserwowane pomogą uniknąć pożaru, lub zminimalizuje straty, które może spowodować wybuch ognia.

Przegląd przeciwpożarowy jest nie tylko uregulowanym prawnie obowiązkiem, który ma na celu utrzymanie terenu, czy budynku w odpowiednim stanie technicznym, ale przede wszystkim ma on za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa. Dzięki regularnym przeglądom ppoż unikniemy awarii oraz będziemy mieć pewność, że sprzęt gaśniczy znajdujący się na naszym terenie działa prawidłowo.

Co obejmuje przegląd PPOŻ?

Okresowe przeglądy przeciwpożarowe mają na celu kompleksowe przeglądy techniczne i konserwacyjne wszelkich urządzeń ochrony przeciwpożarowej, takich jak:
    • przegląd gaśnic,
    • przegląd hydrantów,
    • przegląd klap dymowych,
    • przegląd systemów sygnalizacji pożaru,
    • przegląd drzwi przeciwpożarowych,
    • przegląd instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

W związku z obowiązującymi rozporządzeniami, konserwacja, jak i ogólny przegląd wyżej wymienionych urządzeń, powinien odbywać się nie rzadziej, niż raz do roku. Celem tych działań jest sprawdzenie ich sprawnego funkcjonowania oraz zapewnienie jak najwyższego stopnia bezpieczeństwa w przypadku wybuchu pożaru.

Przegląd przeciwpożarowy ze SKY-POŻ

Firma SKY-POŻ to grupa specjalistów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia w kwestii serwisu i przeglądu ppoż. Po wykonaniu przeglądu gwarantujemy Państwu komplet protokołów potwierdzających wykonanie oraz sprawność sprawdzonych przez nas urządzeń. Oferujemy specjalistyczną obsługę serwisową oraz konsultacje dotyczące systemów zabezpieczeń i ich działania. Opracowujemy także plany ewakuacyjne budynków, szkolenia przeciwpożarowe, oceny zagrożenia przed wybuchem, operaty przeciwpożarowe oraz wiele innych. Nasza fachowa pomoc opiera się o wiedzę i doświadczenie, które udało nam się zdobyć przez lata praktyki. Przeprowadzamy przeglądy ppoż w miastach Warszawa, Łódź i wszystkich miastach w okolicznym regionie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu rozpoznania Państwa indywidualnych potrzeb.

Lp. Usługa Projekt Montaż Serwis Przegląd Jak często należy dokonywać przeglądu?
1 Systemy sygnalizacji pożaru Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
2 Systemy oddymiania klatek schodowych Tak Tak Tak Tak Raz na kwartał
3 Drzwi przeciwpożarowe Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
4 Hydranty wewnętrzne Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
5 Hydranty zewnętrzne Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
6 Gaśnice, agregaty Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
7 Oznakowanie bezpieczeństwa Tak Tak Tak Tak Na bieżąco
8 Oświetlenie awaryjne Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
9 Przeciwpożarowy wyłącznik prądu Tak Tak Tak Tak Raz na 1 rok
10 Zbiornik przeciwpożarowy Tak Tak Tak Raz na 1 rok
FAQ - pytania i odpowiedzi

  Formularz kontaktowy  Sky-Poż Robert Grabowicz

  Kalenice 77, 99-420 Łyszkowice
  SERWIS: ul. Strykowska 82 91-604 Łódź

  Tel. 787-272-533

  biuro@sky-poz.pl

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Sky-Poż Robert Grabowicz. Przeczytaj Politykę prywatności i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.